EN

aktuality

VOPZ 2021 pod novým stanom!

26.02.2021

25.-27. júna 2021 pripravujeme  XIII. ročník kultúrno-vzdelávacieho podujatia Víkendu otvorených parkov a záhrad www.vopz.sk .  Keďže sa jedná o exteriérové podujatie prebiehajúce v parkoch a záhradách po celom Slovensku, musíme byť vždy pripravení na všetky podoby počasia.  Preto nás veľmi milo prekvapila ponuka, od firmy Expodom , ktorá sa na slovenskom trhu už dlhodobo venuje predaju rýchlorozkladacích  stanov.

Uvedená firma nám umožnila vybrať si z ich širokej ponuky rýchlorozkladacích nožnicových stanov. Vybrať sme si okrem rozmeru stanu mohli aj jeho farbu.  Samozrejme  sme  danú možnosť využili a vybrali si našu obľúbenú zelenú ☺, v ktorej znamení sa nesie aj celé naše podujatie.

Stan využijeme na tvorivé dielne, environmentálne vzdelávanie ale aj rôzne iné workshopy a to nielen v rámci Víkendu otvorených parkov a záhrad, ale počas celého roka. Keďže stan je rýchlorozkladací, dá sa zmontovať a demontovať do 3 minút, tak nás v ňom budete môcť stretnúť aj na našich ďalších podujatiach.

Za všetkých našich návštevníkov aj za nás patrí firme Expodom veľká vďaka!