EN

Uvítame pomoc všetkých dobrovoľníkov, pre ktorých je fyzická práca istou formou relaxu a sebarealizácie. Dobrovoľníci sú našou najdôležitejšou hybnou silou, a preto si ich prácu veľmi vážime!

Pre jednotlivcov i firmy vieme vytvoriť pracovné odpoludnia či popoludnia, kde je reálny výsledok viditeľný hneď. Zároveň užitočné aktivity pre obnovu pamiatok môžu byť aj zaujímavou formou team buildingových aktivít pre rozličné skupiny a kolektívy. Pod našim odborným vedením Vám ponúkame možnosť pracovných aktivít na stavebných pamiatkach či v príjemnom prostredí zelene (v letných mesiacoch).

V roku 2016 nám našu  dlhoročnú prácu s dobrovoľníkmi či dobrovoľníčkami ocenila Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií na Slovensku Certifikátom najvyššieho štandardu kvality manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok  "S dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami to vieme".

 

Naša aktuálna ponuka:

Hľadáme dobrovoľníkov pre XV. ročník podujatia Víkend otvorených parkov a záhrad. V prípade záujmu nám píšte na adresu nt@nt.sk . Čoskoro sa Vám ozveme.