Podporte
nás

 

Národný Trust n.o. je dobrovoľnícka organizácia, ktorej úspech často závisí od podpory ľudí, ktorým záleží na ochrane a obnove nášho kultúrneho a prírodného dedičstva. Ak i Vám záleží na osude našich pamiatok a radi by ste podporili naše úsilie, vybrať si môžete z nasledujúcich možnosti podpory:

EN

Darujte na Vianoce členstvo v National Truste o.z. a podporte naše aktivity! »

Hľadáte netradičný, či zelený darček pre svojich blízkych?  Darujte im členstvo v našej organizácii National Trust o.z. a podporte záchranu kultúrnych pamiatok a prírodných krás Slovenka. 

Firemné dobrovoľníctvo »

Aj Vaša firma či spoločnosť môže pomôcť pri záchrane a obnove kultúrneho a prírodného dedičstva Slovenska. Už dnes sa môžete zapojiť do dobrovoľníckeho programu Národného Trustu n.o. pre firmy, organizácie či iné kolektívy !

 

Dobrovoľník »

Chcete pomôcť vlastnými rukami či hlavou? Ponúkame Vám zaujímavé aktivity a prácu pre jednotlivcov i kolektívy!

 

Finančná a materiálna pomoc »

Pokiaľ Vám čas alebo okolnosti neumožňujú zapojiť sa manuálne či duševne do našich aktivít, ale radi by ste naše úsilie podporili, môžete nám pomôcť poskytnutím finančného daru. Staňte sa členom KRUHU DONOROV pre NAŠE PAMIATKY. Finančný dar každého jednorázového či pravidelného prispievateľa si veľmi vážime!

Odborná pomoc »

Pre úspešné zvládnutie našich projektov je dôležité zapojenie odborníkov rôznych profesií. Ak máte chuť využiť Vaše teoretické vedomosti, či praktické skúsenosti, zapojte sa do niektorej z našich pracovných skupín a využite svoj potenciál takýmto spôsobom.

Člen National Trustu o.z. »

V roku 2022 sme otvorili našu novú členskú základňu. Podporovať našu prácu a aktivity môžete aj prostredníctvom členstva v našej organizácii National Trust o.z.

2% z Vaších daní »

záchranu a zmysluplné využívanie kultúrneho a prírodného dedičstva na Slovensku môžete aj prostredníctvom darovania dvoch percent z Vašich daní na naše aktivity a projekty. K Vášmu rozhodnutiu darovať tieto prostriedky nám, Vám možno pomôže nasledovných 5 dôvodov: