SK

aktuality

Národný Trust n.o. hľadá dobrovoľníkov

Michaela Kubíková
12.09.2018

Máš rád zelené miesta, čistý vzduch, prírodu, pamiatky či históriu? Záleží Ti na osude parkov a záhrad v našej krajine? Chcel by si spolu s ostatnými pomôcť pri ich záchrane, obnove či objavovaní a prezentovaní ich hodnôť? Ak áno, skús to s nami a staň sa dobrovoľníkom v rámci podujatia Víkend otvorených parkov a záhrad 2019.

Rád by si nám pomohol s prípravou a organizáciou podujatia? Staň sa našim dobrovoľníkom, svoje schopnosti a záujmy môžes uplatniť ako:

 

1. Koordinátor lokality - tvojou hlavnou úlohou bude vítanie návštevníkov v zapojených parkoch a záhradách, poskytovanie informácií o programe podujatia, dohľad nad jednotlivými aktivitami podujatia či pomoc pri celkovej príprave podujatia.

2. Sprievodca na vybranej lokalite - tvojou hlavnou úlohou bude sprevádzanie návštevníkov po vybraných lokalitách počas podujatia.

3. Fotograf - filmár - tvojou úlohou bude zachytenie zaujímavých momentov podujatia prostredníctvom krátkych videí a fotozáberov a ich spracovanie pre potreby podujatia.

4. Copywriter - ak máš bohatú slovnú zásobu a dokonale ovládaš svoj rodný jazyk, Tvojou úlohou bude pomôcť pri písaní kreatívnych textov o podujatí a zaujímavých článkov o parkoch a záhradách.

 

A čo za to?

Tvoja účasť ako dobrovoľníka Ti poskytne nevšedný zážitok nazrieť do zákulisia prípravy podujatia. Získaš množstvo nových informácií a zážitkov z miest, ktoré si si predtým možno ani nevšimol alebo si o nich nevedel. Za Tvoju pomoc získaš Certifikát o dobrovoľnej účasti na príprave medzinárodného podujatia a dobrý pocit, že si pomohol pri záchrane miest, ktoré máš rád!

 

Ak si sa rozhodol pre dobrovoľníctvo, napíš nám na adresu g.mihalovicova@nt.sk. Ozveme sa Ti čo najskôr!