EN

Hľadáte netradičný, či zelený darček pre svojich blízkych?  Chcete s nimi stráviť príjemné chvíle a zároveň objavovať a zdarma navštevovať jedinečné pamiatky - hrady, zámky, parky, kaštiele aj technické a ľudové stavby po celom svete? Radi by ste odmenili Vašich zamestnancov nejakým nezvyčajným darčekom? Alebo chcete ukázať ostatným, že Vám na dedičstve našich predkov skutočne záleží?

Zakúpte si alebo darujte členstvo v našej organizácii National Trust o.z. na rok 2023! Využívajte výhody medzinárodnej rodiny INTO Places!

Okrem toho, že nám pomôžete zachraňovať mnohé významné lokality kultúrneho a prírodného dedičstva na Slovensku, pozvite Vašich blízkych, priateľov, zamestnancov či kolegov do úžasného sveta historického dedičstva a prírodných krás aj v ďalších 25-ich krajinách!

Ak si členský preukaz objednáte do 10.12.2022, garantujeme Vám jej doručenie ešte do Vianoc!
Preukaz vystavíme na meno obdarovaného v darčekovej obálke.

Preukaz si objednajte vyplnením krátkeho formulára na tomto linku: https://forms.gle/N6M593L4vrQYKRDX7

Všetky potrebné informácie o jednotlivých kategóriách členstva v NT o.z. nájdete na našej webovej stránke: https://www.nt.sk/sk/chcem-sa-zapojit/31-clen-national-trustu-o-z alebo nám napíšte na našu adresu nt@nt.sk

Prajeme Vám pokojné adventné obdobie!